IMG_3583V soboto, dne 27.5.2017, se je v Vojniku odvijal turnir za slovensko jakostno lestvico in sicer z denarnim nagradnim skladom 200 eur. Udeležilo se ga je 15 tekmovalcev iz štirih različnih klubov (SqK Igraj Sevnica, Squash klub Velenje, Squash klub Konex ter Športno društvo 3 FIT). Zmago je za Squash klub Konex osvojil prvi nosilec turnirja, Žan Bombek.

Po odigranih predskupinah so se naprej v polfinale uvstrili Zan, Boris, Borut in Erik. Prvi polfinale se je koncalo s 3:0 za Zana, medtem ko je bilo drugo polfinale precej bolj napeto. Po vodstvu Boruta z 2:0, se je Erik zbral, ter z izkusnjami pripeljal tekmo do konca v njegovo korist. V boju za tretje mesto je slavil Borut. Boris je koncal na nehvaleznem 4. mestu.
Finalni dvoboj poln mocnih udarcev se je koncal z izidom 3:0 za Žana.