Zmagovalka 3. odprtega prvenstva Bleda za ženske je PIA Erjavec iz SqKBled. Druga na turnirju je Sara Rojnik, SqKMSobota,  in bronasto odličje je osvojila Nada Bambič.

Bled, 24. marec 2012 – Dekleta so postregla z odlično igro in zelo izenačenimi dvoboji. Tokrat je bila najuspešnejša članica Squash kluba Bled Pia, ki je premagala vso konkurenco in še enkrat več, edina brez izgubljenega niza, dokazala, da je njena forma vrhunska in da se ne da kar tako. Klubski kolegici Saši sta se pomerili v boju za 5. mesto, na koncu je bila, zopet po 3 odigranih nizih, boljša Praprotnik pred Rakovec. Odlično se je na turnirju izkazala Sara, ki si je priigrala srebrno medaljo, ko je v polfinalu premagala aktualno državno prvakinjo Nado. Žoge so kar “letele v nik” in odličnega udarca ni izpustila iz rok v obeh nizih in s tem bila močnejša od odlične nasprotnice. Nada je seveda segla po odličju in takoj v boju za bronasto medaljo pokazala iz kakšnega testa je. Prvič se je  turnirja na Bledu udeležila tudi Tina Prevodnik in osvojila 4. mesto. Malo manj sreče je tokrat imela 7 uvrščena Andreja Kovač, saj je bila deležna zadetka z žogico in še koleno je bilo tik pred poškodbo, a vendar se je s svojo željo po uspehu borila do konca. Prava borka je tudi Sabina, ki je osvojila 8. mesto na tem turnirju in ulovila kar nekaj težkih žog nasprotnicam in pokazala, da sodi v vrh slovenskega ženskega squasha.

Rezultati in fotogalerija na squashbled.si…