V soboto, 10. marca se je v Rekreacijskem centru Vogu, v Spodnji Besnici pri Kranju zbralo 19 igralcev in 1 igralka squasha.

Tudi tokrat so prva tri mesta osvojili isti tekmovalci, kot pred mesecem dni. Zmagovalec je postal Jurij Jakše, drugo mesto je osvojil Andrej Robnik in tretji Tomaž Pečjak.

Že kot ponavadi sta se z dobro organizacijo in

Predtekmovanje je potekalo v 4 skupinah s petimi igralci, kjer so igrali vsak z vsakim na dva dobljena niza. Vsi štirje nosilci so se uvrstili v četrtfinale, medtem, ko se od postavljenih nosilcev ni uspelo uvrstiti 6. nosilcu Boštjanu Slemenšku in 7. Stanku Gobcu. Prvi je moral priznati premoč Goranu Djukič, drugi pa vse boljšemu mladinci Aljažu Peternelju.

V četrtfinalu so prvi štirje iz jakostne lestvice brez večjih težav zmagali, saj sta niz oddala le Jakše proti Peternelju in Milićević proti Djukiču. Polfinalna boja pa sta bila že bolj izenačena in zanimiva, vendar sta svojo premoč na igrišču pokazala prvopostavljena. V prvem je Andrej Robnik s 3:1 premagal Tomaža Pečjaka, v drugem pa z enakim izidom Jurij Jakše Gorana Milićeviča.V boju za tretje mesto sta se pomerila veterana Tomaž Pečjak in Goran Milićević. Po napetem dvoboju je  bila utrujeno Milićevića prevelika, da bi uspel.

Tomaž Pečjak [3]Goran Milićević [3] 3:2 (11:3, 6:11, 7:11, 11:9, 11:8)

Finalni dvoboj pa je samo potrdil, da sta bila tudi tokrat prvopostavljena tekmovalca razred boljša od ostalih tekmecev. V napetem in dolgotrajnem dvoboju sta prikazala tako trenutke fantastične in neverjetne igre. Prvi del igre je pripadel Andreju, ki je dobival daljše in težje dvoboje. Ko je v četrtem nizu že vse kazalo na njegovo zmago se je Jurij zbral in počasi z manj napakami prevesil četrti niz v svojo korist. V petem nizu pa je Andrej povsem popustil in že tretja letošnja zmaga v centru Vogu je šla v roke Juriju Jakšetu.

Jurij Jakše[1] : Andrej Robnik[2] 3:2 (9:11, 11:7, 10:12, 11:9, 11:5)