ClaniPretekli vikend, 28. in 29. 11. 2015, je na Bledu potekal že 8. tradicionalni miklavžev klubski turnir, ki se ga je udeležilo 40 tekmovalcev. V soboto smo gostili člane in članice, kjer je pri fantih tokrat stopil na najvišjo stopničko Aleš Štendler, ki je v finalu premagal Roka Repovža. Tretje mesto si je priigral Jaka Bajt. V ženski konkurenci sta mesta prvih dveh obranili Pia Erjavec in Saša Rakovec, na tretje se je povzpela Marinka Horvat.

MladinciV nedeljo so bili na vrsti še mladinci. V prvi skupini je zmagal Mark Černilec pred Pio Omovšek in Nanjo Urh. Sestra sledje, Nika Urh, je slavila v drugi skupini, kjer je z 2:1 premagala Karlino Piber. Tretje mesto je osvojila Lana Omovšek. V najštevilčnejši konkurenci turnirja, kjer je bilo kar 13 mladincev, je mesto “Miklavža” obranil Tiam Škodlar pred Miho Janom, ki je ravno tako obranil lanskoletno stopničko. Borbeno igro je pokazal Jaka Rakovec in s tem osvojil 3. mesto. Klub se lahko pohvali s svojo številčnostjo predvsem v mladinski in ženski konkurenci, in vabi vse na squash!