V soboto 15.3.2014 je v Rekreacijskem centru VOGU potek že 6. squash turnir v sezoni 13/14. Do konca sezone in razglasitve zmagovalca in zmagovalke preostaneta le še aprilski in majski (zaključni) squash turnir.
Pohvalno, so se marčevskega turnirja ponovno udeležila dekleta, ki so se pomerile v svoji kategoriji, saj jih je bilo kar pet. Igrale so vsaka z vsako in končni vrstni red je bil sledeč: Nada Bambič (1.mesto), Mojca Blažič (2. mesto), Sara Rojnik (3.mesto), Sara Hafner (4.mesto) in Marinka Horvat (5.mesto).

V moški konkurenci se je pomerilo12 squashistov in končni vrstni red najboljših treh je bil: Damjan Adlešič (1.mesto), Jurij Jakše (2. mesto), Boštjan Slemenšek (3.mesto).
Kot je v navadi so najboljši trije v posamezni kategoriji prejeli medalje in praktične nagrade (tokrat slastne piškote slaščičarne MM). S tem turnirjem pa smo tudi otvorili sezono žara. Jupiii 🙂