V Športni dvorani v Podčetrtku je bil v nedeljo, 11. 3. 2018, v organizaciji Squash kluba igRaj Sevnica drugi turnir v sezoni, ki je štel tudi za super serijo slovenske jakostne lestvice. Udeležilo se ga je 16 tekmovalcev iz petih klubov. Zmaga je z mladincem Blažem Porento odšla v Škofjo Loko, domači igralci pa v tokratni močni konkurenci višje kot do 6. mesta niso uspeli priti.

Po precej predvidljivem prvem krogu je v četrtfinalu obstal drugi nosilec Borut Slatinšek, poleg njega pa tudi vsi domači aduti. V polfinale so se tako uvrstili vsi trije predstavniki iz Škofje Loke in prvi nosilec Žan Bombek. Blaž Porenta je svojega klubskega kolega Gregorja Kusteca premagal s 3:1, Žan Bombek pa najmlajšega udeleženca turnirja, Luko Kusteca. V družinski tekmi za tretje mesto je oče Gregor Kustec prepustil Luku Kustecu en niz.

V finalu smo bili priča zelo napetemu dvoboju z dolgimi izmenjavami. Po štirih nizih in skoraj 40 minutah igre je svojo prvo zmago v Podčetrtku osvojil Blaž Porenta.